Akreditace pro média na domácí utkání SK Slavia Praha

Chcete-li zažádat o novinářskou akreditaci na domácí utkání sešívaných, přečtěte si, prosím, následující informace o akreditačních modelech na jednotlivé soutěže.

Události

Událost
Event
Datum konání
Date
Místo
Place
Uzávěrka
Deadline
Vyber
Selection
Bohužel žádná událost s možností akreditace není k dispozici.

Jméno / Name
Příjmení / Surname
Email
Telefon / Phone
Redakce / Redaction
Typ akreditace /
type of accreditation

COVID-19 Opatření

Slavia respektuje všechna nařízení LFA a UEFA směrem k počtu novinářských pozic, která se s aktuálními hygienickými opatřeními proměňují. 

POZOR! Všichni účastníci utkání se musí prokázat jedním z následujících dokumentů:

  • certifikátem o dokončeném očkování
  • potvrzením o proděláním covidu před méně než 180 dny

Doporučujeme využít aplikace Tečka.

Evropské poháry a vybraná ligová utkání

Na utkání Slavie  je nutné se kvůli zvýšenému zájmu a omezené kapacitě novinářských sektorů zvlášť akreditovat, a to nejpozději týden před utkáním (nebude-li stanoveno jinak) prostřednictvím online formuláře.

Domácí zápasy Slavie ve FORTUNA:LIZE lize v Edenu v sezoně 2021/2022

SK Slavia Praha nevydává celosezónní klubové akreditace. SK Slavia Praha vydává před jednotlivými domácími zápasy pouze jednorázové akreditace (typ Píšící, TV/Radio, Foto).

Systém vydávání akreditací na zápasy Slavie

Pozor změna: V současné době je nutné se vzhledem k protiepidemickým opatřením předem akreditovat na všechna utkání.

Držitelé akreditačních karet FAČR mají vstup na zápasy Slavie umožněn automaticky bez nutnosti předem svoji účast nahlásit. V den zápasu po předložení akreditační karty FAČR u vchodu pro novináře dostane příslušný pracovník médií akreditaci Slavie. S touto kartou se může pohybovat v prostorách vyhrazených pro média (press centrum, místnost pro fotografy, mix zóna, televizní lávka, plocha u hřiště – jen fotografové). Akreditační karty Slavie vydávají pracovníci tiskového oddělení (pokud není předem stanoveno jinak) nejdříve hodinu a půl před začátkem zápasu u vchodu pro novináře.

Píšící novináři mají svá místa na novinářské lávce ve 3. patře. Tato místa jsou opatřena stolky a zásuvkami. Televizní štáby a komentátoři mají svá místa na televizní lávce ve 4. patře stadionu.

Redakce s větším množstvím vydaných akreditačních karet FAČR (centrální redakce) mají na lávce pro píšící nárok pouze na dvě místa s pultíky na zápas, další potom po dohodě s tiskovým oddělením Slavie.

Pokud nejste držiteli akreditační karty FAČR, je třeba si o akreditaci na zápas Slavie zažádat předem, a to nejpozději 24 hodin před začátkem vybraného zápasu. V žádosti je potřeba uvést jméno, příjmení a název redakce, pro kterou bude dotyčný pořizovat reportáž, fotografie či videozáznam.

U takzvaných volných novinářů (freelance journalists), kteří své žádosti posílají nikoliv z oficiálních redakčních, ale ze soukromých e-mailů, je potřeba dodat potvrzení příslušné redakce. Vedoucí editor (šéfredaktor) by měl uvést, že dotyčný novinář bude pro tuto redakci na vybraném zápase pracovat.