MATCHDAY z Pardubic. Návrat, výhra, trika dolů

Na čtvrteční "ženevský" start základní skupiny Evropské ligy se slávisti naladili vítězstvím, tři body v Pardubicích vystřelil z penalty Václav Jurečka. MATCHDAY byl u toho!

Na co se v novém dílu můžete těšit?

Tomáš Vlček se vrátil na místa, odkud se katapultoval do prvního týmu Slavie. Před utkáním jsme s ním vedli rozhovor. O nostalgii, vděku i novém stadionu.

O poločasové přestávce, kdy na světelné tabuli svítilo červenobílé vedení 1:0, faul na Lukáše Provoda potrestal ze značky pokutového kopu Václav Jurečka, jsme se sešli s Antonínem Kinským. Mladý brankář, který v Pardubicích hostuje, hovořil o svém ligovém debutu proti Bohemians, červené kartě z utkání s Jabloncem, sešívané klice na východě Čech, kde kromě něj hostují i Marek Icha a Denis Halinský, i chytání pokutových kopů.

Uvidíte také dobře naladěného, ale vždy emotivního Zdeňka Houšteckého, který se k týmu připojil po operačním zákroku, vezmeme vás na předzápasové přípravy do nitra stadionu, stejně tak na děkovačku se skvělými fanoušky.

Těsnou výhru ve vyprodané CFIG Areně bude exkluzivně pro MATCHDAY bilancovat Aleš Mandous, hrdina závěrečných minut, během kterých uhájil čisté konto proti nebezpečné hlavičce Mukwelleho. Uslyšíte samozřejmě i úspěšného penaltového exekutora Václava Jurečku.

Slávisti, užijte si start našlapaného týdne, v rámci kterého sehrajeme evropský duel proti Servette Ženava i 308. derby, ve společnosti nového dílu MATCHDAY. Budeme rádi. Ať se líbí!

Aktuálně

MATCHDAY ze Ženevy. Pochod, debut, body

včera
Po dvouleté odmlce sehráli sešívaní zápas v rámci základní skupiny Evropské ligy. Povedl se, čisté konto, góly Masopusta s Ogbuem, sdílená euforie s tisícovkou fanoušků, kteří vyrazili tým do Ženevy podpořit. U skalpu Servette FC MATCHDAY nemohl chybět!

Totální podcast s Janem Bořilem

před 2 dny
Hostem Michala Půra byl tentokrát obránce, srdcař a kapitán Jan Bořil. Jaký byl návrat po těžkém zranění? Jak prožívá pražské derby? Jaká je současná kabina Slavie? Stane se po vzoru Zdeňka Houšteckého trenérem? To vše a mnohem víc v jubilejním dvacátém dílu Slavia – Totálního podcastu.

PREVIEW speciál před 308. derby: Hned tři hosté

před 2 dny
O nedělním 308. derby promluvili v exkluzivním preview pro #SlaviaTV hlavní trenér Jindřich Trpišovský, Oscar a Ivan Schranz.

Další články