AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Jablonce

Ve 3. kole FORTUNA:LIGY se Slavia podívá do Jablonce, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Zápas se hraje v neděli 14. srpna na Střelnici od 16:00.

Prodej vstupenek

Fotbalový klub v Jablonci nám vyšel vstříc a pro naše fanoušky poskytl sektory na jižní tribuně. Vstupenky jsou již v online prodeji zde do celého sektoru na tribuně Jih, tedy sektory VH, D, C a B. Cena za lístek je 300 korun. Pokud nebude vyprodáno, budou vstupenky v prodeji i na místě.

Vstupenku není třeba tisknout, stačí ji ukázat v telefonu jako soubor nebo v mobilní peněžence.

Pokud se na zápas chystáte do jiného sektoru, řiďte se instrukcemi na webu Jablonce. Schody ke stadionu z ulice Turnovská jsou rozkopané a je třeba je obejít, mapku naleznete zde. Na ostatní tribuny doporučujeme jít bez klubových symbolů.

Výjezdy fanouškovských organizací

Pokud hledáte dopravu do Jablonce, můžete využít společné dopravy buď Tribuny Sever, Odboru přátel anebo Fanklubu.

Parkování a vstup

Vstupenky budou v prodeji i na místě u sektoru hostů 90 minut před utkáním. Ve stejný čas se otevírá i vstup na stadion. Přístup k sektoru hostů je z Vrkoslavické ulice, parkování je možné na parkovišti Kauflandu nedaleko stadionu. Vše najdete na mapě níže, kterou si můžete otevřít i samostatně v novém okně.

Bezpečnostní kontrola

Doporučujeme všem fanouškům včasný příchod na stadion, aby se vyhnuli frontám na vstupenky a bezpečnostní kontrolu. FK Jablonec pro hostující fanoušky připravil vylepšené zázemí. Doporučujeme seznámit se s Návštěvním řádem stadionu, při vstupu na stadion bude kladen důraz na bezpečnostní prohlídky a bude probíhat namátková dechová zkouška na alkohol.

Aktuálně

Ve čtvrtek od 21:00 v Edenu proti Kluži

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek od 21:00 v Edenu utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Kluži. Zápas vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Peter Olayinka.

Lístky na zápas s Mladou Boleslaví v prodeji

dnes
Ve 12. kole přivítá Slavia na domácím hřišti Fortuna Areny Mladou Boleslav, vstupenky na tento zápas si můžete opatřit už nyní ve volném prodeji.

Hvězdy Kluže: Dlouholeté opory i nové posily

včera
Po třech letech se slávisté znovu utkají s CFR Kluž, v kádru šampionů Rumunska nalezneme pamětníky vzájemného zápasu i zajímavé nové tváře. Pojďme se podívat na největší hvězdy našeho soupeře, kterého tentokrát vyzveme ve skupině Evropské konferenční ligy!

Další články