AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Brna

V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Zápas se hraje v neděli 28. srpna od 19:00 v ADAX INDEX Areně.

Vstupenky

Vstupenky jsou v prodeji do sektoru C a D za cenu 180 Kč a prodej probíhá online zde. Pokud se nevyprodají, budou na místě v prodeji za 250 Kč.

Výjezdy fanouškovských organizací

Na výjezd autobusem se můžete hlásit přímo v TS Storu, více informací je na jejich Facebooku. Fanklub taktéž vypravuje autobus, informace jsou zveřejněné na stránkách Fanklubu.

Parkování

Pokud pojedete autem, tak bohužel v okolí stadionu Srbská nejsou žádné větší parkovací plochy. Auto je tedy potřeba zaparkovat na volných místech v okolí, v blizkých nákupních centrech a dalších místech.

Režim vstupu fanoušků na stadion

Přístup do sektoru hostů je garážový dvorem z ulice Červinkova. Upozorňujeme fanoušky, že během přístupu do sektoru hostů mohou být nejdříve zkontrolováni Policií ČR a následně pořadatelskou službou.

Aktuálně

Ve čtvrtek od 21:00 v Edenu proti Kluži

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek od 21:00 v Edenu utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Kluži. Zápas vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Peter Olayinka.

Lístky na zápas s Mladou Boleslaví v prodeji

dnes
Ve 12. kole přivítá Slavia na domácím hřišti Fortuna Areny Mladou Boleslav, vstupenky na tento zápas si můžete opatřit už nyní ve volném prodeji.

​Hvězdy Kluže: Dlouholeté opory i nové posily

včera
Po třech letech se slávisté znovu utkají s CFR Kluž, v kádru šampionů Rumunska nalezneme pamětníky vzájemného zápasu i zajímavé nové tváře. Pojďme se podívat na největší hvězdy našeho soupeře, kterého tentokrát vyzveme ve skupině Evropské konferenční ligy!

Další články