MATCHDAY. Za kulisy výhry v Pardubicích

Ve druhém dílu nového slávistického formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS vám detailně přiblížíme vítězství svěřenců Jindřicha Trpišovského v Pardubicích (2:0).

Uvidíte, jak to ve zrekonstruované a v sobotu beznadějně vyprodané CFIG Areně vypadalo. Duel v sektoru hostí prožili předseda představenstva Jaroslav Tvrdík a Jan Bořil.

Vezmeme vás do kabiny na poločasovou přestávku, kde uvidíte, co svým svěřencům, kteří v tu dobu vedli 1:0, řekl trenér Trpišovský.

První soutěžní minuty v červenobílém dresu zapsali Petr Hronek a David Pech, jak svou premiéru hodnotili? Tomáš Vlček, který v Pardubicích stejně jako Marek Icha a Jakub Markovič hostuje, okomentuje, co nový stadion pro klub znamená a jak náročná bude pro Východočechy jarní část.

To vše a mnohem více na vás čeká v druhém dílu nového formátu MATCHDAY. Ať se líbí, slávisti!

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

před 2 dny
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

před 2 dny
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

před 3 dny
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články