ONLINE: Od 18:00 venku proti Liberci

Slávisté hrají od 18:00 poslední zápas před reprezentační přestávkou. V Liberci poprvé na jaře nastupuje od první minuty Lukáš Masopust.

Oproti minulému utkání udělali trenéři dvě změny. V základní sestavě pro utkání v Liberci je poprvé na jaře Lukáš Masopust, který bude mít na starosti pravý kraj obrany za Davidem Douděrou. Od první minuty nastupuje také autor vítězného gólu proti Plzni Ondřej Lingr.

Kvůli zdravotním problémům nejsou trenérovi k dispozici David Hovorka a Lukáš Provod. Ivan Schranz chybí kvůli žlutým kartám.

Sestava: Kolář – Masopust, Ogbu, Holeš, D. Jurásek – Douděra, Oscar, Lingr, Ševčík, Olayinka – Tecl
Lavička: Mandous – Ousou, Zafeiris, van Buren, Jurečka, Bořil, Hronek, Hromada, Traoré, Kačaraba, M. Jurásek

Zápas začíná od 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

včera
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

včera
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

před 2 dny
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články