ONLINE: Od 19:00 první kolo nadstavby proti Hradci

Slávisté nastupují v prvním kole Finále FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové, který po základní části obsadil šestou příčku.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti středečnímu duelu se Zlínem jen dvě změny. Vedle Davida Hovorky nastupuje Taras Kačaraba. Stanislav Tecl na poslední chvíli vypadl ze zdravotních důvodu, takže v útoku začíná Daniel Fila.

Ze zdravotních důvodů chybí Lukáš Masopust, Stanislav Tecl, Jan Bořil, Petr Ševčík a Michael Krmenčík.

Utkání začíná v 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Hovorka, Jurásek – Holeš, Provod – Schranz, Lingr, Olayinka – Fila
Lavička: Mandous, Talovjerov, Plavšić, Kúdela, Sor, Hromada, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října

dnes
V anketě mládežnický gól měsíce diváci opět hlasovali pomocí emoji reakcí na Facebookové stránce Slávistická mládež. Vítězem za měsíc říjen se stal Filip Kabelka z kategorie U13.

Postup! Slávistky ve čtvrtfinále poháru FAČR

včera
Fotbalistky Slavie a vítězky minulého ročníku nasázely ve 3.kole poháru FAČR Českým Budějovicím, vedoucímu týmu divize C, neoblíbenou desítku a postupují do čtvrtfinále této soutěže! Jak si zápas užila střelkyně čtyř branek, Lucie Kroupová?

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

před 3 dny
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Další články