ONLINE: Od 19:00 první kolo nadstavby proti Hradci

Slávisté nastupují v prvním kole Finále FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové, který po základní části obsadil šestou příčku.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti středečnímu duelu se Zlínem jen dvě změny. Vedle Davida Hovorky nastupuje Taras Kačaraba. Stanislav Tecl na poslední chvíli vypadl ze zdravotních důvodu, takže v útoku začíná Daniel Fila.

Ze zdravotních důvodů chybí Lukáš Masopust, Stanislav Tecl, Jan Bořil, Petr Ševčík a Michael Krmenčík.

Utkání začíná v 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Hovorka, Jurásek – Holeš, Provod – Schranz, Lingr, Olayinka – Fila
Lavička: Mandous, Talovjerov, Plavšić, Kúdela, Sor, Hromada, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Ve čtvrtek od 21:00 v Edenu proti Kluži

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek od 21:00 v Edenu utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Kluži. Zápas vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Peter Olayinka.

Lístky na zápas s Mladou Boleslaví v prodeji

dnes
Ve 12. kole přivítá Slavia na domácím hřišti Fortuna Areny Mladou Boleslav, vstupenky na tento zápas si můžete opatřit už nyní ve volném prodeji.

​Hvězdy Kluže: Dlouholeté opory i nové posily

včera
Po třech letech se slávisté znovu utkají s CFR Kluž, v kádru šampionů Rumunska nalezneme pamětníky vzájemného zápasu i zajímavé nové tváře. Pojďme se podívat na největší hvězdy našeho soupeře, kterého tentokrát vyzveme ve skupině Evropské konferenční ligy!

Další články