Slavii hrozí zavření stadionu

Na utkání proti Zlínu je Slavia v podmínce za utkání loňské nadstavby proti Plzni. Pokud dojde k porušení pravidel, bude uzavřena nejen Tribuna Sever, ale i část Tribuny J. W. Maddena.

Žádáme fanoušky, aby se se Zlínem i v dalších zápasech vyvarovali vhazování předmětů na plochu, používání pyrotechniky, nevstupovali na hrací plochu v průběhu zápasu a zdrželi se dalšího chování v rozporu s návštěvním řádem.

DŘ FAČR uložila Slavii úhrnný trest peněžité pokuty ve výši 300.000,- Kč a dále trest odehrání soutěžního utkání bez přítomnosti diváků, a to 1 soutěžního utkání bez přítomnosti diváků ve vymezené části stadionu - sektory 101, 102, 103 s podmíněným odkladem výkonu trestu se zkušební dobou na 2 soutěžní utkání, a 1 soutěžního utkání bez přítomnosti diváků ve vymezené části stadionu - sektory 106, 107, 108, 109, 110 (tzv. Tribuna Sever) s podmíněným odkladem výkonu trestu se zkušební dobou na 2 soutěžní utkání.

V případě opakování prohřešků hrozí Slavii nejen uzavření zmíněných tribun, ale také dlouhodobé řešení v podobě trestů pro viníky, popř. sítě proti vhazování předmětů.

Věříme, že žádné takové řešení není ve Fortuna Areně potřeba, neboť pozitivní fanouškovské prostředí je jednou ze slávistických předností.

Pojďme Slavii pomoct k vítězství, abychom byli spolu ještě silnější. Děkujeme!

Aktuálně

Ve čtvrtek od 21:00 v Edenu proti Kluži

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek od 21:00 v Edenu utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Kluži. Zápas vyhlíží trenér Jindřich Trpišovský a Peter Olayinka.

Lístky na zápas s Mladou Boleslaví v prodeji

dnes
Ve 12. kole přivítá Slavia na domácím hřišti Fortuna Areny Mladou Boleslav, vstupenky na tento zápas si můžete opatřit už nyní ve volném prodeji.

Hvězdy Kluže: Dlouholeté opory i nové posily

včera
Po třech letech se slávisté znovu utkají s CFR Kluž, v kádru šampionů Rumunska nalezneme pamětníky vzájemného zápasu i zajímavé nové tváře. Pojďme se podívat na největší hvězdy našeho soupeře, kterého tentokrát vyzveme ve skupině Evropské konferenční ligy!

Další články