90
Konec zápasu. Slavia nevyužila velké množství brankových příležitostí, utkání tak skončilo 0:0.
90
Opět velká šance! Josef Hušbauer znovu výborně rozehrál standardní situaci, tentokrát našel na zadní tyči úplně volného Lukáše Železníka, který však svou hlavičkou netrefil bránu.
90
Michal Frydrych viděl za faul žlutou kartu, domácí budou rozehrávat standardní situaci.
89
Ruslan Mingazov udělal kličku brankáři, dostal se do velkého úhlu, ze kterého trefil jen boční síť.
88
Další obrovská šance Slavie! Centr Micka van Burena se snažil na přední tyči tečovat Lukáš Železník, jeden z obránců ale míč odvrátil, Jasmin Ščuk se následně dostal do zakončení, jeho střelu však zblokovala obrana.
87
Domácí se dostali do ojedinělé šance. Po chybě v rozehrávce postupoval ze strany na brankáře Přemysla Kováře útočící hráč, jeho zakončení však bylo slabé a náš brankář v pohodě chytil.
79
Josef Hušbauer rozehrával standardní situaci z 25 metrů, jeho povedená rána mířila jen těsně vedle šibenice.
77
Za vzájemnou roztržku vidí žlutou kartu jak domácí hráč, tak Jan Bořil.
73
Ke střele z pravé strany se dostal Jan Bořil, jeho tvrdá rána mířila k tyči, domácí brankář však opět vytáhl výborný zákrok, míč ovšem vyrazil jen k Micku van Burenovi, který ale netrefil odkrytou branku.
69
Michal Frydrych se odvážil ke střele z velké vzdálenosti, jeho přízemní střelu vyrazil domácí brankář jen s obtížemi před sebe, před dobíhajícími útočníky však poté stihl míč odehrát mimo vápno. Následně se do zakončení tlačili van Buren a van Kessel, byl jim však odmáván ofsajd.
65
Tentokrát už Josef Hušbauer rozehrál podle pravidel, povedeným centrem našel ve vápně Jasmina Ščuka, který hlavou poslal míč k pravé tyči, brankář domácích ovšem vytáhl skvělý zákrok.
64
Žlutou kartu viděl Josef Hušbauer, který rozehrál předčasně standardní situaci.
61
První změna v obraně, ze hřiště odchází Dušan Švento, nahradil ho Tomáš Jablonský.
55
Centr Gina van Kessela odvrátila obrana pouze k Janu Bořilovi, ten vracel míč pod sebe na Josefa Hušbauera, který tvrdě vypálil. Zakončení našeho záložníka brankář domácích chytil.
50
Další povedený rohový kop Josefa Hušbauera, který našel opět Michala Frydrycha, jeho střela placírkou mířila přesně k tyči, ovšem jeho střelu na poslední chvíli vykopl z brankové čáry obránce.
49
Rohový kop rozehrával Josef Hušbauer, míč hlavičkou vrátil přibližně na značku penalty Michal Frydrych, kde se ke střele dostal Jasmin Ščuk, bohužel mířil vedle brány.
48
Gino van Kessel levou nohou centroval do vápna, našel přesně hlavu Micka van Burena, jeho hlavička však letěla mimo branku.
46
Sestava do druhého poločasu: Kovář – Bořil, Lüftner (K), Frydrych, Švento – van Kessel, Hušbauer, Ščuk, Mingazov – Železník, van Buren
46
Začal druhý poločas.
45
První poločas skončil.
42
Po faulu na Tomáše Součka rozehrával standardní situaci Marko Alvir, následně došlo v pokutovém území ke střetu Michala Frydrycha s obráncem soupeře, píšťalka hlavního rozhodčího však zůstala němá.
30
Opět velice aktivní Dušan Švento centroval do pokutového území, Antonín Barák prodloužil míč hlavou na Jana Bořila, který z nadějné pozice zakončoval z voleje vysoko nad branku.
29
Dušan Švento přihrával pod sebe na Antonína Baráka, ten z první odcentroval do vápna, kde si míč zpracoval Milan Škoda a z druhého doteku vystřelil těsně nad branku.
29
Jaromír Zmrhal našel přihrávkou za obranu Jana Sýkoru, který se již chystal zakončit, ovšem byl mu odmáván ofsajd.
23
První velká příležitost! Antonín Barák našel skvěle vlevo Dušana Šventa, ten přízemním centrem hledal před brankou Milana Škodu, zakončení našeho kanonýra však bylo slabé a domácí brankář ho stačil chytit.
16
Z levé strany hřiště centroval na zadní tyč Marko Alvir, na zadní tyči se snažil k hlavičce dostat Jan Sýkora, ovšem proti dvěma bránicím hráčům to měl obtížné a míč do branky neusměrnil.
15
Do zakončení se dostali reprezentanti Milan Škoda a Jaromír Zmrhal, oba však mířili nad branku soupeře.
10
Slavia je na hřišti lepším týmem a drží míč, velmi aktivní je především Jan Sýkora, který se snažil několikrát proniknout do vápna soupeře.
4
V dnešním zápase je kapitánem Slavie nová posila Michael Lüftner.
2
Dušan Švento našel svým přesným centrem ve vápně Milana Škodu, ten hrudí sklepl míč na Jana Sýkoru, který z voleje vypálil, ale jeho střelu zablokoval obránce.
1
Utkání právě začalo.
Základní sestava Slavie: Pavlenka – Bořil, Lüftner, Frydrych, Švento – T. Souček – Sýkora, Alvir, Barák, Zmrhal – Škoda.
Trenér Jaroslav Šilhavý postrádá kvůli lehkým zdravotním problémům trojici hráčů. Do zápasu s Haikou Boying nezasáhnou kapitán Jiří Bílek, střelec z prvního duelu Muris Mešanovič a obráce Per-Egil Flo.
S Haikou Boying už sešívaní hráli ve středu a místního soupeře porazili 3:0. Druhé vzájemné utkání začíná v 08:30 českého času.
Krásné sobotní ráno, vítáme vás u on-line přenosu z druhého přípravného utkání, které sešívaní sehrají v rámci svého kondičního soustředění na čínském ostrově Hainan.