Konec zápasu.
90

90
GOOOOOL! Přišel, viděl, skóroval! PETEEER OLAAYYIIINKAAA! Stejně jako Baluta se i další posila při svém prvním startu v Edenu prezentuje gólem. Akci začala povedená střela Hušbauera zpoza vápna, kterou orazítkoval tyč. Míč se mu odrazil zpět a hattrick mu tentokrát zhatila obrana. Dorážka Petera Olayinky si už cestu za záda Fendricha našla a Slavia vítězí 3:1!
90
Opavští se drželi okolo vápna Slavie, finální centr ale vyhlavičkoval Baluta a následně mohl po levém křídle vyrazit vpřed Olayinka, který posunul míč na Hušbauera. Dnešní kapitán pak potáhl balon na střed a našel na pravém křídle volného Coufala. ten místo střely zvolil přihrávku na Balutu, ten ale tísněn obráncem hlavičkuje do zámezí.
90
Nastavují se tři minuty.
90
Žlutou kartu dostává Radič (SFC Opava).
85
Opava vstřelenou brankou ožila. Po rohovém kopu si pro míč šel přes hráče před sebou Kolář, balon ale nedokázal vyboxovat daleko a naopak sám skončil na zemi. Slávistům se pak nakonec ve skrumáži před brankou povedlo míč odstranit z kopaček hostí.
83
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Zmrhal, přichází Olayinka.
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Jursa, přichází Juřena.
80
Hosté snižují na rozdíl jedné branky a připravují Ondřeje Koláře o třetí utkání bez inkasovaného gólu. Z hranice vápna se prosadil kapitán Opavy Nemanja Kuzmanovič.
76
Vpřed vyrazila trojice opavských hráčů a křížnou střelou chtěl Koláře obstřelit Jurečka, gólman Slavie ji ale stihl pohotovým zákrokem vyrazit!
74
Další roh a další hlavička Součka, který tentokrát nešťastně zasáhl jen před sebou stojícího spoluhráče.
72
Po rohu Součkovu hlavičku ještě těsně před brankou prodlužoval Škoda, Fendrich ale jeho teč vystihl!
71
Na zadní tyči se k míči dostal Vladimír Coufal, jeho centr srazil obránce směrem do branky, brankář míč vytáhl na rohový kop.
70
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Tecl, přichází Škoda.
70
Puškáč našel pasem z pravé strany ve vápně Jurečku, který branku přepálil. Puškáč byl nicméně ještě předtím přistižen v ofsajdu.
68
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Sýkora, přichází Baluta.
67
Střelou ze střední vzdálenosti prověřil pozornost Koláře Jursa, brankáři sešívaných sice míč vypadl z rukavic, před dotírajícím soupeřem ho ale stihl pokrýt.
64
Z levé strany postupoval na Koláře Jurečka, jeho střela ale směřuje nad slávistickou branku.
63
Zapalač se ujal rohu Opavy, jeho centr ale odvrátil Ngadeu a vpřed vyrazili červenobílí – ty však zastavil v rozletu ofsajd Miroslava Stocha.
61
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Janetzký, přichází Jurečka.
61
Coufal vrátil míč na Stocha, který zamířil svůj centr k levé tyči na Zmrhala, tomu ale hlavička nesedla.
57
Hosté se snažili z pravé strany o centr do vápna, míč ale končí v autu.
53
Tecl potáhl podél brankové čáry a prostrčil míč na malé vápno, odkud ho obrana Opavy odehrála na rohový kop. Hušbuaerův centr ještě v záklonu stačil hlavou zasáhnout Ngadeu, míří ale do zámezí.
51

51
GOOOOOL! S kapitánskou páskou vzal na sebe exekuci pokutového kopu Josef HUŠBAUER a zkušeně míč poslal na druhou stranu, než šel gólman Fendrich.
50
Penalta pro Slavii! Miroslav Stoch si potáhl míč středem a vypálil, gólman stihl balon vyrazit. Do souboje o něj se pustil Tecl a je z toho pokutový kop pro sešívané.
46
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Smola, přichází Helebrand.
46
Začal druhý poločas.
45

45
První poločas skončil.
45
Na závěr první půle zastavil únik Stanislava Tecla velmi, veelmi těsný ofsajd.
44
Sýkorovu střelu zblokovala obrana na rohový kop a Miroslav Stoch namířil svůj centr na bližší tyč, kde ho zastavil obránce Opavy. Slavia ale opět zůstala na míči, do vápna ho vracel Bořil a následně se k němu probojoval Deli, který ve skluzu pálí levačkou nad břevno.
40
Dlouhý nákop dosthil na pravé straně vápna Kuzmanovič, ve skluzu ale míč poslal jen vysoko nad branku.
39
V dalším nadějném postupu sešívaných stihl do Teclovy přihrávky na Sýkoru vložit špičku kopačky jeden z obránců Opavy.
35
Po levé straně vyrazil do útoku Sýkora, pro jeho centr, směřující na zadní tyč na Tecla, si vyběhl Fendrich a stáhl míč do rukavic.
32
Zmrhal potáhl míč a nahrál ho před bránu Teclovi, který ještě hledal před brankou své spoluhráče. Míč dokázala obrana vytěsnit jen za vápno k Josefu Hušbauerovi, jehož střela po zákroku gólmana orazítkovala břevno!
29
Odražený míč po rohovém kopu tentokrát z vápna doputoval přesně na kopačku Vladimíra Coufala, jehož následnou střelu po zemi blokuje obrana.
28
Sýkora s Teclem dokázali ve vápně udržet míč a posunout ho zpět na Zmrhala, jeho střelu ale blokuje obrana.
26
Slávisté získali rohový kop z levé strany a Stochůcv centr mířil na zadní tyč ke dvojici Souček a Deli. Těm se míč na branku ještě usměrnit nepodařilo, Tomáše Souček se ale za okamžik dostal k dalšímu hlavičkovému pokusu, který míjí levou tyč!
21
Slavia mohla přidat další branku téměř vzápětí, Sýkora v souboji s Fendrichem dokázal míč ještě ve skluzu poslat za záda opavského gólmana, míč ale zastavila tyč!
20
GOOOOOOL! PEEEPAAAA HUUŠBAUEEER! Sýkora udržel dlouhý nákop na hrací ploše, ale obránce mu následně ukopl míč do zámezí. Po Bořilově vhazování se k odraženému míči dostal Hušbauer a z voleje ho umístil přímo do šibenice!
17
Zapalačův vysoký centr končí až nad břevnem Kolářovy branky, rozehrávat tak bude gólman červenobílých.
13
Velká šance Jaromíra Zmrhala otevírá 13. minutu utkání. Po centru z pravé strany se k centru na zadní tyči dostal právě záložník Slavie, Fendrich ale jeho hlavičku vytáhl na rohový kop!
9
Před malou chvílí byl na hřišti ošetřován Ngadeu, teď Bořil, oba se ale rychle vrátili zpět do hry.
6
Po přímém kopu hostí se snažil v pravé části vápna obejít slávistickou obranu Smola, míč mu ale na autové vhazování odkopl Simon Deli.
5
Žlutou kartu dostává Ngadeu (SK Slavia Praha).
4
Na Coufalův centr z pravé strany si před brankou vyskočil Stanislav Tecl, hlavičkuje ale nad!
1
Míč za obranu dostihl nejrychleji Sýkora, proti němu však vystoupil Fendrich a zhatil mu tak úvodní šanci zápasu.
1
Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

SK Slavia Praha: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer, Sýkory, Zmrhal – Tecl
Náhradníci: Kovář – Olayinka, Kúdela, Baluta, Škoda, Frydrych, Zelený

SFC Opava: Fendrich – Simerský, Radič, Hrabina – Janetzký, Schaffartzik – Jursa, Kuzmanovič, Zapalač – Puškáč, Smola
Náhradníci: Lasák, Helebrand, Řezníček, Zavadil, Jurečka, Juřena

Rozhodčí: Houdek – Moláček, Caletka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.