90+1
Konec zápasu.
90
Druhý poločas se nastavuje o 1 minutu.
85
85
Slavia právě vstřelila branku! David Jurásek fantastickým pasem z hloubil pole vysunul nezastavitelného Matěje Juráska, který si v rychlosti obhodil Surovčíka a ranou do prázdné navyšuje sešívané vedení už na 5:1!
84
Eduardo Santos hezky vysunul Matěje Juráska, který ale neudržel ve vápně rovnováhu a byl od míče odstaven vracejícím se Králem.
80
Střídání v týmu SK Slavia Praha:
ze hřiště odchází Peter Olayinka, přichází Ewerton.
79
Střídání v týmu FK Jablonec:
ze hřiště odchází Černák, přichází Patrák.
76
76
Slavia právě vstřelila branku! Mick van Buren opět unikl po levém křídle a přes nabíhajícího Petera Olayinku se jeho následný pas dostal až k volnému Matěji Juráskovi. Mladý křídelník se na prostoru penalty nerozpakoval a prudkou ranou propálil Surovčíka! 4:1 pro Slavii!
75
Po několika efektních patičkách na pravém křídle se o střelu pokusil David Douděra, rána se mu ale nepovedla a míč zamířil kus vedle pravé tyče.
72
Střídání v týmu SK Slavia Praha:
ze hřiště odchází Ondřej Lingr, přichází Petr Ševčík.
68
Střídání v týmu FK Jablonec:
ze hřiště odchází Ikaunieks, přichází Chramosta.
67
67
Slavia právě vstřelila branku! Skvělý Mick van Buren převzal míč na levém křídle, zavezl jej do středu a fantastickou přihrávkou uvolnil nabíhajícího Ondru Lingra. Sešívaný záložník se v podobných situacích nemýlí, nezaváhal ani tentokrát a prudkou ranou mezi nohy Surovčíka posílá Slavii do vedení o dvě branky!
65
65
Slavia právě vstřelila branku! Jakub Hromada skvěle vybojoval balon a Peter Olayinka posunul míč na neobsazeného Micka van Burena. Sešívaný útočník se nerozpakoval, hodil si míč na pravačku a prudkou přízemní ranou zpoza vápna vrací Slavii vedení!
62
Centr Davida Douděry od rohového praporku odvrací obrana Jablonce do bezpečí.
61
Střídání v týmu SK Slavia Praha:
ze hřiště odchází Stanislav Tecl, přichází Mick van Buren.
59
Krásný pas Kuby Hromady mířil na nabíhajícího Matěje Juráska, který ale na letící míč o kus nedosáhl.
56
Žlutá karta pro tým FK Jablonec (Šulc).
55
Nadýchaný centr Matěje Juráska z pravé strany dolétl na hlavu nabíhajícího Standy Tecla, zakončení sešívaného kapitána ale postrádalo důraz a končí pouze na hrudi pozorného Surovčíka.
53
Centr sešívaných z přímého kopu z pravé strany odvrací obrana Jablonce mimo své vápno.
50
Matěj Jurásek skvěle vystihl rozehrávku Jablonce a řítil se vstříc hostující bráně, místo střely nebo přihrávky ale volil kličku, kterou vybíhající Surovčík přečetl a ukryl míč do rukavic.
46
Střídání v týmu FK Jablonec:
ze hřiště odchází Jovovič, přichází Pleštil.
46
Střídání v týmu SK Slavia Praha:
ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází David Douděra,
ze hřiště odchází Václav Jurečka, přichází Matěj Jurásek.
46
Začal druhý poločas.
45+8
První poločas skončil.
45+6
Jablonec právě vstřelil branku! Středem hřiště si navedl míč Jovovič, který vypálil přesně do levého horního rohu sešívané brány. Skóre zápasu je tak 1:1.
45
První poločas se nastavuje o 8 minut.
42
Jovovičovo zakončení z levé strany vápna končí pouze na rukavicích pozorného Ondry Koláře.
38
Ondra Lingr se krásnou zidanovkou uvolnil na středu hřiště a rozehrál do strany na volného Davida Juráska. Sešívaný bek nacentroval do vápna na Standu Tecla, který se skvěle zbavil obránce a prudce vypálil, i on ale zamířil kus vedle pravé tyče!
36
Další zakončení aktivního Václava Juračky končí těsně vedle pravé tyče jablonecké brány.
33
Jablonečtí se pokusili o rychlý protiútok, jejich kombinaci ale vystihl vracející se David Jurásek, který hlavou poslal míč do rukavic Ondry Koláře.
27
Mohlo to být už o dva góly. Centr Petra Ševčíka od rohového praporku prodloužil Eduardo Santos na zadní tyč. Tam se nejlépe zorientoval pohotový Václav Jurečka, který poslal míč doc sítě, po dlouhé konzultaci s videem je ale gól odvolán kvůli ofsajdu.
25
Po další skvělé kombinaci Slavie mohl v pokutovém území zakončovat Standa Tecl, který se pohotově obtočil kolem obránce, nedokázal ale propálit hradbu těl jablonecké defenzivy!
24
Standa Tecl narýsoval nadýchaný centr přesně na hlavu dobře postaveného Ondry Lingra, který ale z hranice malého vápna posílá míč těsně vedle!
21
Po standardní situaci z pravé strany zakončoval jablonecký Akpudje, sešívaná obrana si ale s ošemetnou situací nakonec dokázala poradit a Jakub Hromada odvrátil míč do bezpečí.
19
Centr Severočechů do vápna Slavie odvrací do bezpečí pozorný Ivan Schranz.
15
Na další roh, tentokrát z kopaček Petra Ševčíka, si naskočil Eduardo Santos, který ale nedokázal zakončit přes stínící obranu Jablonce.
11
11
Slavia právě vstřelila branku! Po rohu Ondry Lingra ztečovala obrana hostů míč na kopačky volného Václava Jurečky, který na zadní tyči protlačil balon do sítě. Gól sice nejprve nebyl uznán kvůli ofsajdu, po zásahu videa je ale verdikt změněn a sešívaní se tak dostávají do vedení!
8
Václav Jurečka se dobře probil středem hřiště a zpoza vápna vypálil levačkou, brankář Jablonce ale i tentokrát zachoval chladnou hlavu a míč ukryl na hrudi.
5
Centr Petera Olayinky z levé strany postrádal důraz a končí pouze v rukavicích pozorného Surovčíka.
1
Ránu Petra Ševčíka zpoza vápna zblokovala obrana Jablonce mimo tři tyče, rohový kop se ale nepíská a rozehrávat bude Surovčík.
1
1
Utkání právě začalo.
Na trávníku ale před zápasem fanoušci přivítali i novou posilu, sešívané řady rozšířil devatenáctiletý norský záložník Christos Zafeiris!
Před startem jara přichází i jedno velké loučení, kariéru ukončil brankář Přemysl Kovář. Kovi, děkujeme za vše a hodně štěstí do manažerské kariéry!
V bráně začíná Ondřej Kolář. Na pravé straně obrany nastoupí po dlouhé pauze Ivan Schranz. Aiham Ousou a Eduardo Santos tvoří stoperskou dvojici, obrannou čtveřici doplní David Jurásek. V záloze hrají Jakub Hromada, Petr Ševčík, Václav Jurečka, Ondřej Lingr a Peter Olayinka. Na hrotu operuje Stanislav Tecl.

Zdravotní problémy nepustí do hry Tomáše Holeše, Jana Bořila, Davida Hovorku, Tarase Kačarabu, Lukáše Masopusta a Davida Pecha.

Sestava Slavie: Kolář – Schranz, Ousou, Santos, Jurásek D. – Hromada, Ševčík – Jurečka, Lingr, Olayinka – Tecl

Lavička: Mandous, Ogbu, van Buren, Provod, Oscar, Douděra, Ewerton, Hronek, Traoré, Jurásek M., Kričfaluši

Sestava Jablonce: Surovčík – Surzyn, Král, Akpudje, D. Souček – Šulc, Považanec, Jovović, Kratochvíl, Černák – Ikaunieks

Lavička: Hanuš – Hübschman, Štěpánek, Chramosta, Patrák, Pleštil, Konda
O prvním jarním zápase proti Jablonci promluvili v preview na Slavia TV trenér Jindřich Trpišovský a útočník Mick van Buren.

„Mám velká očekávání, pauza byla dlouhá, nejdelší za dobu, co jsme ve Slavii. Cítím velkou natěšenost, hrajeme doma, kde je položena nová tráva. Navíc se bude hrát pro fanoušky ve skvělý čas, věřím, že jich dorazí spousty. Opravdu moc se těším, už ukrajujeme hodiny do výkopu,“ říká před startem jara hlavní trenér Jindřich Trpišovský.

Obnovenou premiéru v sešívaném vyhlíží i navrátilec z hostování Mick van Buren. „Budu stejný jako vždycky, když jsem hrál. Dám do toho na hřišti 150 %. Teď možná v trochu jiné roli než předtím, kdy jsem hrál spíš na křídle, teď spíš jako útočník. Kromě toho ale myslím, že to udělám jako vždy, dám do toho všechno a nechám všechno na hřišti.“

Na utkání můžete stále dorazit i osobně, lístky jsou stále k dispozici. Bližší informace naleznete na našem webu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.