JEDNORÁZOVÉ VIP VSTUPENKY

VIP vstupenky na ty nejlepší místa na slávistickém stadionu s výborným pohoštěním vybírejte právě teď ve variantách Gól Klub, Legenda Klub a Internacionál Klub. O VIP Boxu info níže.

Gól Klub 

Místo v této zóně vám automaticky zaručí také přístup do Klubového patra. Catering v této kategorii obsahujevícechodovébufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny.

Legenda Klub 

Catering v této kategorii obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.

Internacionál Klub

V této kategorii je občerstvení a neomezená konzumace piva a nealkoholických nápojů. Vstup do Internacionál klubu je možný přes vstup č. 1. Tato sedadla se nachází v řadách 2-4 centrální části hlavní tribuny, přímo nad lavičkami náhradníků.

JEDNORÁZOVÉ VIP BOXY

VIP BOX je nejlepší volba, pakliže chcete uspořádat skupinové setkání například s kolegy, klienty, obchodními partnery nebo jen tak s kamarády. Box lze využít pro 10 - 18 osob, individuálně lze navýšit počet hostů VIP Boxů nad rámec standardní kapacity.

Prohlédněte si

Jak koupit VIP?

VIP vstupenky (Gól, Legenda a Internacionál) můžete zakoupit online v systému Ticketportal. Pro objednání VIP Boxů nebo Klubových sedadel nás kontaktujte na hospitality@slavia.cz.